Súkromná bezpečnostná služba IBS-Security, s.r.o.

Sme moderná a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá pre svojich klientov prináša návrhy komplexných bezpečnostných riešení, ich implementáciu, ako i zvyšovanie už existujúcich bezpečnostných štandardov. Know-how, ktoré ponúkame na trhu poskytovateľov služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti, realizujeme v zmysle zákona č. 473/2005 Z. z. v platnom znení.

Od začiatku našej činnosti v roku 2010 je našou ambíciou poskytovanie prvotriednych služieb a vďaka našim skúsenostiam a profesionálnemu prístupu sme sa zaradili medzi renomované a klientmi žiadané spoločnosti.

ibs security

Vašu komerčnú bezpečnosť a jej individuálne riešenia Vám prináša tím odborníkov s dlhoročnou praxou a skúsenosťami z pôsobenia v bezpečnostných službách, ktorí absolvovali výcvik a nasadenie vo vládnych agentúrach rezortu Ministerstva vnútra a Ministerstva obrany SR, ako i rôznych špecializovaných kurzov na území SR i v zahraničí.

V potrebnom rozsahu spolupracujeme s príslušnými orgánmi štátnej správy a dbáme na dôsledné dodržiavanie právnych predpisov a rozhodnutí vydanými kompetentnými štátnymi orgánmi.

Dokonalá synchronizácia a vyladenie jednotlivých bezpečnostných prvkov ochrany, pre Vás predstavujú záruku služieb tej najvyššej kvality.

Referencie

Naša spoločnosť zabezpečuje svoje služby a ochranu objektov pre viac ako 200 spoločností v rámci SR. Medzi najvýznamnejších zákazníkov patria napríklad spoločnosti LEONI Slovakia, VERTIV, X-BIONIC SPHERE, HRAD BECKOV, DHL EXPRESS, FRIGOLOG, Kúpele Trenčianske Teplice a.s. , Nemocnica sv. Michala MVSR a ďalší.

Kontaktujte nás
close slider